Anasayfa  |   İletişim  | EN
Lisansüstü Eğitim Enstitüsü
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | Tez Teslimi Hakkında
Duyuru Arşivi
Tez Teslimi Hakkında

Değerli Öğrenciler,

2017-2018 öğretim yılı bahar döneminde tez çalışmasını tamamlayarak savunmaya girecek öğrencilerimizin dikkat etmesi gereken son tarihler aşağıda belirtilmiştir.

Tezin spiral ciltli olarak ve elektronik ortamda (İntihal Programı Raporu çıkarılmak üzere) danışmana teslim için son tarih

10 Mayıs 2018

Tez Danışmanı tarafından savunmaya uygun bulunan spiral ciltli tezin, intihal programı raporunun ve  FSMVÜ.EÖD.FR-005/01 kodlu formun ilgili anabilim dalı başkanının onayından sonra Enstitüye teslimi için son tarih

17 Mayıs 2018

2018-2019 öğretim yılı güz dönemi tez ek süre talebi için son tarih

30 Mayıs 2018

Not 1. Tezin tamamlandığı danışman tarafından da uygun bulunan öğrenciler,  yukarıda belirtilen tarihten önce de savunmaya girmek için başvuru yapabilirler. Son tarihten sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Not 2.Danışman öğretim üyelerinin intihal taraması yapabilmeleri için TURNITIN programına üyelikleri Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı tarafından yapılmaktadır. Aktivasyon e-postası gelmeyen öğretim üyelerinin KDDB’dan Uzman Emrah KARABULUT ile (e-posta: ekarabulut@fsm.edu.tr - Dâhili: 2024) iletişime geçmeleri gerekmektedir..
Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi